Yazlığına girdi… Gördükleri karşısında hayrete düştü!

Sivas’ın Gemerek ilçesinde altı ay üzerine yazlık olarak kullandığı evine giren vatandaş gördüğü manzara karşısında hemen polisi aradı.

Yazlığına girdi… Gördükleri karşısında hayrete düştü!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 22.04.2024
A+
A-

Kayseri’de yaşayan Osman Karaburun Sivas’ın Gemerek ilçesinde yazlık olarak kullandığı evine gitti. Karaburun, evin kapısını açtığı anda neye uğradığını şaşırdı.

İddiaya göre, hırsızların girdiği evde neredeyse bütün eşyalara zarar verildi. Musluk başları söküldü, kanepeler kesildi. Bunu gören Karaburun, polisi arayarak şikayette bulundu.

Yazlığına girdi... Gördükleri karşısında hayrete düştü!

Böyle bir vicdansızlık olamaz diyen Karaburun, hırsızların bir an önce yakalanması istediğini söyledi.

“TEKER TEKER KESİLMİŞ”

Osman Karaburun, bütün eşyalara zarar verildiğini ifade ederek, “Evimize hırsızlar girmiş. Evimizi talan etmiş. Bütün eşyalara zarar vermişler. Değerli eşyaları almışlar. Bunlar büyük bir örgüt. Bunu bir insan yapamaz. Polis geldi. Olay yeri inceleme geldi. En kısa sürede bunu yapanı bulacaklar. Cezalarını çekmelerini istiyorum. Oturma gurubu olsun buzdolabı olsun bütün eşyalara zarar vermişler. Kanepeler teker teker kesilmiş. Böyle bir vicdansızlık olmaz. Bu kadarını ummuyordum, muslukların başlıklarına kadar sökmüşler. Şok içerisindeyim” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.