Polat çifti hakkında yeni iddia: Milyon dolarlık pazarlık!

Dönerler Çetesi’yle Banu Parlak’ın vurulması için pazarlık yaptığı iddia edilen Polat çiftinden biri rakamı çok yüksek bulmuş.

Polat çifti hakkında yeni iddia: Milyon dolarlık pazarlık!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.04.2024
A+
A-

Cezaevinde tutuklu bulunan Dilan ve Engin Polat çiftiyle ilgili flaş bir iddia gündeme geldi.

Dilan Polat davasında ifade veren Emirhan Döner, çiftin eski ortağı Banu Parlak’ın vurulması için kendisiyle pazarlık yapıldığını iddia etti.

İddiaya göre çete lideri, verdiği ifadede “Engin Polat’la Banu Parlak’ı vurmak için tam 5 milyon dolarlık bir pazarlık yaptığını, Dilan Polat’ın bunu kabul ettiğini ama Engin Polat’ın rakamı yüksek bulduğunu” dile getirdi.

Daha önce de işledikleri suçlarla gündeme gelen ‘Döner Kardeşler’ olarak bilinen çete liderlerinin adı, Banu Parlak davasına da karıştı. Emirhan Döner, Türkiye’nin konuştuğu Dilan Polat ve Engin Polat davasında ifade verdi.

Show Tv’de yer alan habere göre Emirhan Döner, Polatların Banu Parlak’ın işyerini kurşunlatmak için onunla pazarlık ettiğini söyledi. O görüşme adli dosyaya eklendi. İddiaya göre Emirhan Döner, verdiği ifadede Engin Polat’la Banu Parlak’ı vurmak için tam 5 milyon dolarlık bir pazarlık yaptığını Dilan Polat’ın bunu kabul ettiğini ama Engin Polat’ın rakamı yüksek bulduğunu dile getirdi.

Tüm bu görüşmelerin ardından Parlak’ın işyeri kurşunlandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.